Nasz Team

Zespół ludzi MOROTE to wykwalifikowani specjaliści - osoby z odpowiednim, pedagogicznym podejściem do dzieci, posiadający wysokie umiejętności wychowawcze. Stale się rozwijają, systematycznie biorąc udział w wielu szkoleniach.

Przemysław Spadło
TRENER, PREZES KLUBU
Dagmara Spadło
SEKRETARZ KLUBU


Nasz klub, który jest dopiero na początku sportowej drogi, został ciepło przywitany przez organizatorów i uczestników turnieju, którzy na każdym kroku okazywali wyrazy sympatii.


W niedzielę zawodnicy z sekcji przeciągania liny KS Morote reprezentowali barwy klubowe w kategorii mix580. Był to drugi dzień zmagań na międzynarodowym turnieju zorganizowanym, by uczcić 70 lecie powstania klubu Tug of war w Goldscheuer. Jesteśmy dumni i wdzięczni z możliwości współzawodnictwa z najbardziej utytułowanymi drużynami na świecie.


Jedyny zespół z Polski, który wystąpił na tak prestiżowym turnieju, do tego zdecydowanie najkrócej istniejący, pokazał dobre wyszkolenie techniczne, charakter i waleczność, zbierając wiele pochwał i komplementów. Udział w tym turnieju stanowił nieoceniony aspekt w procesie szkoleniowym, pozwalając z optymizmem patrzeć w przyszłość.


Serdecznie dziękujemy Panu Czesławowi Hocowi, Mariuszowi Wolańskiemu oraz My Smile Stomatologia z Kołobrzegu, Havett Hotel Resort & Spa i firmie P.B. Żuraw sp. z o.o. za wszelką udzieloną pomoc.


Ps. Przypominamy, że cały czas trwa nabór do sekcji przeciągania liny w klubie Morote. Zainteresowanych prosimy o kontakt na nr 793 380 100, lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wspiera Nas

 

Gmina Kołobrzeg zaprasza na najpiękniejsze na Południowym Wybrzeżu Bałtyku plaże Dźwirzyna i Grzybowa. Linia brzegowa na długości 13 km biegnie tu łagodnie, plaże są szerokie na 50 metrów, a piasek wyjątkowo jasny i drobny.

Otaczają je ukształtowane wiatrami, niezwykle urozmaicone zalesione wydmy. Na plażach urządzono bezpieczne kąpieliska. Tuż za pasem nadmorskich miejscowości roztacza się piękne przymorskie jezioro i wyjątkowy polodowcowy krajobraz, wzniesienia morenowe i rozległe niziny w pradolinach lodowcowych rzek, lasy, oczka wodne, meandrujące rzeki, bogactwo roślinności i zwierząt.


Nasze Social Media

Znajdziesz Nas również na mediach społecznościowych. Serdecznie zapraszamy.