• Klub Sportowy MOROTE

Kolejne medale naszych karateków! Trwa dobra passa zawodników naszego klubu, którzy wzięli udział w Ogólnopolskim Turnieju Karate WKF Bushido Cup w Bydgoszczy. Maksymilian Rudewicz zajął 3 miejsce w kumite chłopców U15 +63kg. Maks udowadnia, że dzięki poświęceniu i ciężkiej pracy na treningach, można spełniać marzenia.


Wiktor Wojarski, po dramatycznych walkach, w których emocje sięgały zenitu, wyszarpał upragniony medal (także brąz) w kumite chłopców U13 -40. W zawodach startował również Maksym Piłat, nasz najmłodszy zawodnik, który w konkurencji kata U9 zajął dobre 7 miejsce. Maksiu walczył także w kumite, gdzie odpadł w drugiej rundzie po zremisowanym 1-1 pojedynku (przeciwnik pierwszy zdobył punkt). Bardzo mocno obsadzony turniej (511 osobostartów), był ostatnim w tym roku występem naszych zawodników.


Wierzymy, że doświadczenie zebrane w ostatnich startach zaowocuje jeszcze lepszymi wynikami w przyszłym roku.

Nasze Social Media

Znajdziesz Nas również na mediach społecznościowych. Serdecznie zapraszamy.