• Klub Sportowy MOROTE

Pracowity weekend za zawodnikami naszego klubu. Wczoraj uczestniczyliśmy w Pomerania Sparing Camp, z czego wkrótce zdamy relację, a dziś dwójka naszych zawodników walczyła na międzynarodowym Turnieju w Berlinie!

Fantastycznie spisał się Wiktor Wojarski, który zdobył 3 miejsce w kategorii kumite male U14. To kolejny medal 12 letniego zawodnika, który bardzo obiecująco się rozwija.

O włos od medalu był walczący w kategorii kumite male U10 Maksym Piłat, który przegrał walkę o brąz jednym punktem z zawodnikiem gospodarzy. To był pierwszy turniej po przerwie spowodowanej koronawirusem, uczestniczyli w nim zawodnicy z 13 krajów, dlatego postawa zawodników napawa dużym optymizmem.

Nasze Social Media

Znajdziesz Nas również na mediach społecznościowych. Serdecznie zapraszamy.