• Klub Sportowy MOROTE

Dwa srebrne medale zdobyli zawodnicy K.S. Morote na odbywających się 24-25.10.2020 w Tczewie Mistrzostwach Polski w Karate Olimpijskim WKF!

Mimo niesprzyjających warunków impreza zorganizowana przez Polska Unia Karate i Sportowy Klub Karate Senshi, stała na bardzo wysokim sportowym poziomie.

Wiktor Wojarski został wicemistrzem Polski w kategorii kumite juniorów młodszych(14-15l.) -52kg. Jest to fantastyczne osiągnięcie, biorąc pod uwagę to, że Wiktor(12l.) jest jeszcze młodzikiem!

W kategorii kumite juniorów młodszych +70kg rewelacyjnie spisał się Maksymilian Rudewicz, który przegrał jedynie w finale, wcześniej w świetnym stylu pokonując kolejnych rywali!

Dwa wicemistrzostwa Polski są ogromnym sukcesem podopiecznych Przemysława Spadło, którzy pokazali, że ciężką pracą na treningach przynosi wspaniałe efekty.

Tuż po Mistrzostwach Polski odbył się Lotos Cup, czyli nieoficjalne Mistrzostwa Polski dla młodzików, na których Wiktor Wojarski, zmęczony po walkach w wyższej kategorii wiekowej zdobył brązowy medal!

Specjalne podziękowania dla Jantar Wody Mineralne, firmy P.B. Żuraw, My Smile stomatologia oraz Gmina Kołobrzeg.

Zapraszamy do galerii, gdzie oprócz zdjęć naszych zawodników, jest kilka migawek z walk wspaniałych, utytułowanych karateczek i karateków.