• Klub Sportowy MOROTE

Fantastyczne wieści z Krotoszyna, gdzie w ubiegłą sobotę odbywał się Puchar Polski w karate WKF!

Wiktor Wojarski, zawodnik Klubu Sportowego Morote Głowaczewo, zdobył Puchar Polski, wygrywając kategorię kumite młodzików -50kg! Tym samym poprawił swoje osiągnięcie z niedawnych Mistrzostw Polski, w których zdobył srebrny medal.

Mimo pandemii, impreza przygotowana przez Polska Unia Karate i ASW Nippon Krotoszyn stała na wysokim sportowym i organizacyjnym poziomie.

W turnieju wziął udział również Maksymilian Rudewicz, startujący w kategorii kumite juniorów młodszych +70kg. Niestety nie udało mu się powtórzyć sukcesu z Mistrzostw Polski, w których zdobył wicemistrzostwo, tym razem nasz zawodnik musiał zadowolić się 4 miejscem.

Karateków trenera Przemysława Spadło czeka jeszcze jeden ważny międzynarodowy turniej: Adidas Open Cup, który, jeśli los pozwoli odbędzie się 21 listopada we Wrocławiu.

Wspomagają nas Jantar Wody Mineralne Gmina Kołobrzeg My Smile stomatologia oraz P.B. Żuraw. Dziękujemy!