• Klub Sportowy MOROTE

Fantastyczne wieści z Inowrocławia w którym 21.11.2020 odbywał się Ogólnopolski Turniej Karate WKF "Solno Cup", czwórka naszych zawodników zdobyła 6 medali!

Maksymilian Rudewicz zdobył złoto w kumite indywidualnym Juniorów +68kg, oraz srebro w kumite indywidualnym juniorów młodszych +63kg!

Wiktor Wojarski zdobył srebrny medal w kumite indywidualnym juniorów młodszych -57kg, oraz brązowy w kumite indywidualnym chłopców U13 -50kg!

Maksym Piłat zdobył brązowy medal w kumite indywidualnym chłopców U9 -27kg! Maksiu był bardzo blisko medalu w kategorii kumite chłopców U11 -35kg, niestety w półfinale przegrał przez wskazanie sędziowskie i ostatecznie zajął 5 miejsce na ponad 20 zawodników.

Najmłodszy z naszych reprezentantów, debiutujący na zawodach 6 letni Przemuś zdobył brązowy medal w kategorii kumite chłopców U7 Open!

W zawodach świetnie zorganizowanych przez Inowrocławski Klub Sportowy Karate i Polska Unia Karate wzięła udział maksymalna ilość zawodników dozwolona w czasie pandemii(250) z 25 klubów z całego kraju!

Będziemy bardzo miło wspominać te zawody, także ze względu na wspaniałą atmosferę panującą na kameralnej hali Inowrocławskiego Ośrodka Sportu. Miejmy nadzieję, że w przyszłym roku pojedziemy do Inowrocławia z jeszcze większą grupą zawodników.

Podziękowania dla Jantar Wody Mineralne, Głowaczewo j-Eden, My Smile stomatologia, Gmina Kołobrzeg oraz P.B Żuraw.