• Klub Sportowy MOROTE

W niedzielę Sportowy Klub Karate Senshi zorganizował zgrupowanie treningowo-sparingowe, w którym udział wzięło 267 zawodników i zawodniczek z 16 klubów, 5 województw i 2 państw. Nasz klub reprezentowało aż jedenastu karateków.

Walki poprzedziły treningi przeprowadzone min. przez Patryk Wendt i Arkadiusz Stubba. W fantastycznej atmosferze niektórzy z naszych zawodników stoczyli nawet po 30 walk. Wielkie serce pokazali najmłodsi oraz początkujący, którym czasem zabrakło umiejętności, lecz nigdy charakteru oraz woli walki.

Jesteśmy przekonani, że to bezcenne doświadczenie zaowocuje wynikami na zawodach. Serdeczne podziękowania dla Jantar Wody Mineralne, która dba o nawodnienie naszych sportowców podczas treningów i wyjazdów.

Ps. Zapraszamy do naszej galerii, fotek jest dużo, lecz mamy nadzieję, że nie tylko rodzice i nasi psychofani je obejrzą.

Nasze Social Media

Znajdziesz Nas również na mediach społecznościowych. Serdecznie zapraszamy.