• Klub Sportowy MOROTE

Dwoma medalami przywitali wiosnę nasi zawodnicy biorący udział w międzynarodowym turnieju Energa Grand Prix Tczew Karate WKF!

Był to drugi w tym roku turniej rankingowy Polska Unia Karate, należącej do Polskiego Komitetu Olimpijskiego i będącej jedynym przedstawicielem karate WKF w Polsce.

Nasi karatecy znowu nie zawiedli, zdobywając w tak mocno obsadzonym turnieju dwa brązowe medale: Wiktor Wojarski w kumite indywidualnym kadetów -52kg oraz Maksym Piłat w kumite indywidualnym chłopców U10 -30kg. Niestety obu naszym zawodnikom zabrakło trochę szczęścia w półfinałach, gdyż swoje walki przegrali przez wskazanie sędziowskie z póżniejszymi triumfatorami turnieju, reprezentantami Ukrainy.

Nasz najmłodszy zawodnik Przemek Spadło, przegrał w pierwszej rundzie ze starszym przeciwnikiem w kumite chłopców U8 open. Miejmy nadzieję, że będzie potrafił wyciągnąć z tej lekcji wnioski i przyłoży się bardziej do treningów.

W świetnie zorganizowanym przez Sportowy Klub Karate Senshi turnieju, którego sponsorem tytularnym była Energa Grupa Orlen, wzięło udział 782 zawodniczek i zawodników reprezentujących 64 kluby z Polski, Ukrainy, Niemiec, Francji, Słowacji oraz Norwegii!

Teraz czas na analizę i poprawę błędów przed kolejnymi startami.

Dziękujemy rodzicom i naszym partnerom Jantar Wody Mineralne, Głowaczewo j-Eden, Gmina Kołobrzeg i PB Żuraw.

Nasze Social Media

Znajdziesz Nas również na mediach społecznościowych. Serdecznie zapraszamy.