• Klub Sportowy MOROTE

Kolejne bezcenne doświadczenie zdobyli nasi zawodnicy biorący udział w zgrupowaniu kadry Pomorza, zorganizowanym przez Pomorski Związek Karate WKF/Shotokan oraz Sportowy Klub Karate Senshi. Przed sesją sparingową odbyły się treningi, które efektywnie poprowadzili trener Kadry Narodowej Patryk Wendt oraz Arkadiusz Stubba.

Krótkie podsumowanie występu naszych zawodników na międzynarodowym turnieju Central Europe Open: Kolejny sukces Wiktora Wojarskiego! Podopieczny trenera Przemysława Spadło zdobył trzecie miejsce na International Karate Championship Central Europe Open, prestiżowym międzynarodowym turnieju, który odbył się w Bydgoszczy 29.02/01.03 2020 r.

Oto kilka ujęć z obozu sportowego zorganizowanego w Wiśle przez klub UKS Budo Grodzisk Mazowiecki. Nasz trener i trójka zawodników miała przyjemność trenować 3 razy dziennie pod okiem znakomitego zawodnika i trenera Alberta Ciesielskiego.

Było nam bardzo miło gościć na weekendowym seminarium Alberta Ciesiesielskiego, jednego z najlepszych zawodników w historii polskiego karate sportowego. Dzięki jego cennym wskazówkom i fantastycznie prowadzonym treningom, będziemy z jeszcze większą ochotą zagłębiać tajniki wyczynowego kumite.

Pierwszy weekend nowego roku spędziliśmy pracowicie na zimowym seminarium kumite prowadzonym przez Antona Nikulina, trenera kadry Ukrainy. W perfekcyjnie zorganizowanym przez Witolda Wojciechowskiego zgrupowaniu udział wzięli najlepsi polscy trenerzy i zawodnicy.

Kolejne medale naszych karateków! Trwa dobra passa zawodników naszego klubu, którzy wzięli udział w Ogólnopolskim Turnieju Karate WKF Bushido Cup w Bydgoszczy. Maksymilian Rudewicz zajął 3 miejsce w kumite chłopców U15 +63kg. Maks udowadnia, że dzięki poświęceniu i ciężkiej pracy na treningach, można spełniać marzenia.

Kolejny fantastyczny sukces odnieśli nasi karatecy startujący na Międzynarodowym Turnieju Karate WKF w Lęborku! Na odbywającym się 30.11.2019 Grand Prix International Karate WKF podopieczni trenera Przemysława Spadło zdobyli 3 medale!

Fantastycznie spisali się nasi zawodnicy na odbywających się 16 listopada w stolicy Otwartych Mistrzostwach Warszawy w karate sportowym. Trójka naszych karateków zdobyła 1 złoty i 2 srebrne medale. Wiktor Wojarski okazał się bezkonkurencyjny w kumite chłopców U12 +40kg, wygrywając wszystkie walki w bardzo dobrym stylu.

Bezcenną naukę wynieśli nasi zawodnicy i szkoleniowiec z International Wrocław Open Karate Adidas Cup, bardzo mocno obsadzonego i zorganizowanego na światowym poziomie turnieju. Świetnie spisał się Maksymilian Rudewicz (15 lat) dla którego był to debiut w zawodach karate.

W ubiegły weekend w Osielsku pod Bydgoszczą odbyło się w seminarium kumite. Zajęcia poprowadził trener kadry Ukrainy, mistrz Anton Nikulin. Jesteśmy wdzięczni, że organizator, Pan Andrzej Jankowski, sekretarz generalny Polskiej Unii Karate, zaprosił również zawodników naszego klubu, by mogli skorzystać z wiedzy jednego z najlepszych trenerów na świecie.

Nasze Social Media

Znajdziesz Nas również na mediach społecznościowych. Serdecznie zapraszamy.