• Klub Sportowy MOROTE

3 złote, 1 srebrny i 1 brązowy medal przywieźli nasi zawodnicy z XXVIII Turnieju Karate Dzieci i Młodzieży DRAGON CUP 2022! Turniej zgromadził w Środzie Wielkopolskiej ponad 500 karateków z 41 klubów. Ekipa Morote pojechała z zawodnikami dopiero rozpoczynającymi swoją przygodę w turniejach, mimo to zdołała się uplasować w klasyfikacji generalnej na 4 miejscu.

6 MEDALI siedmiu naszych zawodników na międzynarodowym turnieju Harasuto Cup! W miniony weekend w Łodzi odbyła się siedemnasta edycja międzynarodowego turnieju Harasuto Cup, w którym udział wzięło prawie 1000 sportowców z 10 krajów.

Emocje opadły, więc czas na krótkie podsumowanie. 26-27 marca w Bratysławie odbył się turniej karate olimpijskiego 42 Grand Prix SLOVAKIA. Zawody zgromadziły prawie 2000 zawodników z 30 krajów reprezentujących 240 klubów!

18 medali zdobyła nasza dwunastoosobowa ekipa na IX ENERGA GRAND PRIX TCZEW KARATE WKF! Po wspaniałych występach tydzień temu na Central Europe Open nie sądziliśmy, że możemy zdobyć jeszcze więcej medali, lecz nasi zawodnicy udowodnili, że nie ma rzeczy niemożliwych!

Odbywajace się 6-7marca zawody w Bydgoszczy zgromadziły prawie 1000 zawodników reprezentujących 88 klubów z 16 krajów. Klub Sportowy Morote w klasyfikacji generalnej uplasował się na rewelacyjnym 7 miejscu, wystawiając w turnieju 12 zawodników którzy startowali tylko w kumite!

Fotorelacja ze sparingów i stażu z Antonem Nikulinem, czołowym trenerem świata, w którym dzięki zaproszeniu Stowarzyszenie Sportowe Yamabushi mogli wziąć udział trener i zawodnicy naszego klubu. Serdecznie dziękujemy.

W dniach 21-23 stycznia odbyły się w Acapulco pierwsze w tym roku zawody Youth League Karate WKF. Rewelacyjnie spisał się Wiktor Wojarski, który w znakomitym stylu zwyciężył w kategorii młodzików +55kg. Jest to jak dotąd największy sukces naszego zawodnika.

Rok 2022 rozpoczęliśmy od Zimowe seminarium kumite z Denisem Morozov i Iryną Zaretska w Łodzi. Na zorganizowane przez Witold Wojciechowski Klub Karate Champion - Team Łódź /Poland/ zgrupowanie przyjechali znakomici goście: Denis Morozov, światowej klasy trener, oraz jego zawodniczka Irina Zaretska, mistrzyni świata i wicemistrzyni olimpijska.

5 złotych, 3 srebrne oraz 6 brązowych medali wywalczyli w kumite nasi najmłodsi karatecy na odbywającym się w Dąbrówce Tczewskiej Międzyklubowym Turnieju Karate Senshi 2021! Turniej odbywał się w systemie round robin (każdy z każdym), dzięki czemu zawodnicy mieli możliwość nabrania doświadczenia w sporej ilości walk.

Na zaproszenie Klub Sportowy "OLIMP" Łódź dwójka naszych zawodników wraz z trenerem wzięła udział w dwudniowym sparing campie, który zgromadził wiele znakomitych karateczek i karateków. Wiktor Wojarski i Maksym Piłat mieli okazję zmierzyć się z reprezentantami Polski, Ukrainy, Węgier, Łotwy, Białorusi i Izraela.

Nasze Social Media

Znajdziesz Nas również na mediach społecznościowych. Serdecznie zapraszamy.